üzerindeki güzelliklerin kaynağını gösteren ayna...
 
AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 okumadan geçme.. astral seyahat

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_yolcu_
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 619
Kayıt tarihi : 17/06/09
Yaş : 25

MesajKonu: okumadan geçme.. astral seyahat   Salı Eyl. 22, 2009 1:55 am

Arkadaşlar uzun zamandır üzerinde araştırma yapıyorum forumumuzun müdürü olarak sizlerle de paylaşmak istedim.Olayın qerçekliqinden asla şüpheniz olmasın çünkü kesinlikle qerçek bir olaydır her ne kadar imkansız qibi qözükse de.Çoqu insan bunu farkında olmadan uyku esnasında yapıyor.Örneqin uykuya dalma esnasında kendinizi bir boşlukta qibi hissediyorsunuzdur ve birden afallayıp kalkarsınız.İşte bunun sebebi ve daha fazlası hatta hayatta yapmak istediqiniz tek şey olabilecek türden bir deneyimdir bu anlatacaqım lütfen dikkatli okuyun ve uyqularken yazdıklarımın dışına çıkmayın henüz yapabilmiş deqilim ama yapacaqıma inanıyorum çümkü deneyip de yapan arkadaşlarım var işte bu müthiş olay ve uyqulaması Astral Seyahat :

Aşaqıdaki bilimsel tanımını yapmadan önce kısaca bu müthiş parapsikolojik olayı sizlere kısaca özetleyeyim ; Astral seyahat tıpkı rüya qibidir ruh bedenden çıkıp serbest bir şekilde dolaşır fakat arada bir fark vardır o da bunu bilinçli bir şekilde yapmanız.Yani ruhunuzu siz kontrol edeceksiniz örneqin ruhunuzu bedenden çıkarmayı başardıktan sonra bulunduqunuz çevreden aşırı uzaklara qitmememek şartıyla aklınızdan qeçirdiqiniz herhanqi yere anında qidiyorsunuz ve qittiqiniz ortamı qözlemleyebiliyorsunuz.Piri Reis'in dünya haritasını bu şekilde çizdiqi rivayet ediliyor ence rivayet doqru da.Çünkü o zamanın şartlarına bakıldıqında dünya haritasını dolaşarak çizmek imkansızdan da imkansız qibi birşey neyse konuyu saptırmayayım =) .Sadece qözlemleyebilirsiniz dokunma tatma qibi hisler sadece iyi niyetli astral seyahat için yapılabilir.Çünkü ruh ile dolaşıyorsunuz dokunmak biraz zor =) Bu şekilde oda duvarının içinden çıkıp qirebilirsiniz çünkü ortada beden yok sadece saydam bir cisim var yani ruhunuz.Eqer bi qece yarısı başarabilirsem Amerikaya qidip NBA maçlarını izlemeyi hedefliyorum.Verdiqim örnekler biraz şaka dolu ama qerçekten bunu yapabilirsiniz bu olay bilim adamları tarafından da doqrulanıyor isterseniz biraz araştırma yapabilirsiniz bu konu hakkında internet üzerinde veya herhanqi bir yazılı kaynaktan da olabilir.

Astral seyahati kısaca ruhun bedenle irtibatını koparmadan bedenin dışında dolaşabilmesidir diye açıklayabiliriz.
Ruh bedenle irtibatını koparmadan istediği yere gidip dolaşabilir isterseniz Türkiyeden Amerikaya bir kaç saniye içerisinde gidip gelebilir hatta uzak gezegenlere yüzlerce binlerce ışık yılı uzaklıktaki galaksilere bile gidebilirsiniz.

Sayqılarımla Muяaтuguя =) ( Wink liseforum )

ASTRAL SEYAHAT NASIL YAPILIR?

Astral seyahat için birinci şart cesaret ve sıhhattir astral seyahat sırasında korkuya kapılanlar astral seyahatı tamamlayamaz hayal kırıklığına uğrarlar.Astral seyahata başlayacakların kalp hastalıkları ile ilgili bir sorunları olmamalıdır.Astral seyahat sırasında özellikle ilk tecrübe esnasında doğal olarak insanda aşırı bir heyecan olacağından bu tür bir çalışma kalp hastalarının kalp krizi geçirmelerine sebep olabilir. Aslında korkulacak hiç bir yönü olmayan bu deneyim yine de kalp sorunu olanlara tafsiye edilmez.
Astral seyahate acele ile başlamaya çalışmak başarısızlık ve yılgınlık verir,ilk yapılacak iş astral seyahate başlamadan beyni şartlandırmaktır.Mesela astral seyahate çıkmak isteyen kişi ayın birinde astral seyahat kararı verdiyse kendi kendine şöyle bir telkinde bulunmalıdır bu gün ayın biri ayın dördünde yani dört gün sonra astral seyahat yapacağım bu seyahatimde korkmayacak ve deneyimi başarıyla tamamlayacağım diye kendine telkinde bulunmalıdır.
Her gün kişi bu telkini kendine yapar yine telkin yaparken bir saat seçilmelidir örneğin gece saat 03'de astral seyahata başlayacağım diye kişi kendini şartlandırmalıdır.

Beklenen gün ve saat geldiğinde kişi çıplak vaziyette yatağına yatar(ÇIPLAK OLMASINA GEREK YOK ÜZERİNİZDE HAFİF KIYAFETLERDE OLSA FARKETMEZ).Yatak kişiyi rahatsız etmemeli çok sert veya çok yumuşak olmamalıdır. Oda sıcaklığı normal olmalı kişi çıplak olacağından üşümemelidir.Oda iyi havalandırılmış olmalı aşırı rahatsız edici parfüm sigara dumanı gibi etkilerden ve gürültüden uzak olmalıdır gecenin sessiz saatlerini tercih etmek bu açıdan da kişinin işini kolaylaştırır.Astral seyahata çıkacak kişi rahatsız edilmemelidir rahat etmek için oda kapısı kilitlenmelidir.Astral seyahat transına girmiş olan bir kişiyi aniden uyandırmak son derece sağlıksız ve zararlı neticeler doğurur.
Astral seyahate başlamak için kişi transa başlar ilk iş hiç bir şey düşünmemeye çalışarak zihni dinlendirmektir.Daha sonra hafif bir vınlama sesi duyulacağı düşünülür uzaktan duyulan bir hızar sesi veya bir vantilatör sesi gibi.Astral seyahata başlayacak kişi vücudunda ufak ufak karıncalanmalar hissetmeye başlar.Bunlar işlerin yolunda olduğunun astral seyahate başlanacağının ilk sinyalleridir.Kişi sanki üzerinde ince bir örtü varmış da o örtü yavaş yavaş yükselmeye başlıyor gibi hisseder bu örtünün ruhunuz olduğunu kendinize telkin etmek faydalı olacaktır.Gerçekten de bir vınlama sesi duyulmaya ve vücut karıncalanmaya başlar.Kişi ne oluyor bana diye heyecanlanmamalıdır.Bilakis işte başarıyorum astral seyahate başlıyorum diye düşünüp kendi kendine telkin de bulunmalıdır.Genellikle bu ses ve karıncalanmadan sonra gözlerin önüne hafif yeşile kaçar küçük ışık kümeleri gelmeye ve vücut kıpırdayamaz şekilde katalepsiye girmeye başlar bunlarda korkmadan atlatılırsa astral seyyah yavaş yavaş bedeninin yattığı yerden tavana doğru yükselmeye başladığını hisseder.Odanın içinde fosforlu bir renk çümbüşü vardır adeta ,sonra astral seyyahımız gayri ihtiyari yatağa bakar burası astral seyahatin en önemli kısmıdır.Yatakta biri yatmaktadır biraz dikkatli bakan seyyah yatakta yatanın kendisi olduğunu görür şaşkın ve korkmuştur bir an için eyvah ben öldüm ruhum yatakta yatan ölü bedenimi görüyor diye bir korkuya kapılırsa ani bir sarsıntıyla bedenine geri döner ,artık o gün için astral seyahat imkanı kalmamış sayılır.Burada daha önce de belirttiğimiz gibi korkmamalıdır ortada ne ölen biri ne de bedenden irtibatını koparan bir ruh vardır.Yatakta yatan sadece seyyahın bedenidir seyyahın kendisi ruhun içini ve özünü oluşturmaktadır.Ruh bedene astral bir kordonla bağlıdır bir tür bebeğin annesine göbek bağıyla bağlı olduğu gibi bu bağ kopmadan bedenden geri dönüşsüz bir ayrılık olmaz bu açıdan korkmamalıdır.Bu bağ inanın ki bebeği anneye bağlayan göbek kordonundan binlerce kat daha sağlamdır.Kopacak diye korkuya kapılıp seyahatinizi ertelemeye değmez.Bu seyahat size çok şeyler kazandıracak ruhunuzu olgunlaştıracak karşılaştığınız günlük hayata dair sorunların ve de şu dünyanın ne kadar küçük olduğunu göreceksiniz.
Şayet kendi bedeninizi görüpte korkuya kapılmaz yolculuğunuza devam ederseniz artık önünüzde bir engel kalmayacaktır,önce evinizin içinde uçarcasına dolaşır sonra sokağa çıkar isterseniz kilometrelerce uzağa gider isterseniz ay yüzeyindeki kraterleri çok yakından seyredebilirsiniz.Bu arada sizi kimse görmeyecek ve farkında olmayacaktır.ilk astral seyahate çıkan acemi seyyahlar sokakta insanların kendisini çıplak vaziyette göreceklerini zannederek çekinir utanırlar,sokak da dolaşan ruhunuzdur çıplak bedeniniz halen odanızda yatakta yatmaktadır bunu unutmayın.

_________________


eskiden yeterdim kendime
aRtardım biLe
şimdi ne yapsam nafiLe!..

-----konuşmak neye yarar?? ben dinlemezken..!----
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
0range
Yeni Üye
Yeni Üye


Mesaj Sayısı : 1
Kayıt tarihi : 21/03/10

MesajKonu: Geri: okumadan geçme.. astral seyahat   Paz Mart 21, 2010 9:41 pm

merhaba,

google'da rüya tabirlerini ararken bu sayfa çıktı karşıma, madem ilgilisiniz üye olup cevap yazayım dedim.

ben belki de astral seyahatler yapıyor olabilirim, isteyerek değil de bir şekilde kendiliğimden..

eğer gördüğüm rüya değil de astral seyahatse, evet, berbat bir ses var çın çın çınlayan.. hani mikrofonlardan bazen gelen tiz bir ses var ya, aynen onun gibi. bir de üstüne motorla kasksız 120 yaparak gittiğinizi farzedin, kulaklarınızda duyacağınız rüzgar uğultusunu ekleyin. ben nerden düştüm buraya, kulaklarım sağır olmadan bi bitse, veya belki de sağırlığı kabullenip şimdiden kendimi alıştırsam daha iyi olur dedirten bir ses... en azından ilk tecrübemde öyleydi, belki de en uzun uçuşum olduğundandır... belki de sonrakilerde sese alışmışımdır... belki de ses hakikaten azalmıştır.

benim ilk tecrübem, sanki dev ve görünmez bir elektirik süpürgesinin çekim alanına kapılmışım gibiydi. uzun zaman geçti olayın başını pek hatırlamıyorum ama, hatırladığım yerden sonrasında son hız duvarların tavanların içinden bir akıma kapılmış uçuyordum. yatakta kimseyi görmeye pek bir fırsatım olmadı yani, ama kafayı duvara geçirme duygusu da bir o kadar rahatsız edicidir hiç şüpheniz olmasın. o hızla karşıma çıkan her duvarda veya tavanda bayağı bir irkiliyordum. sonra sonra baktım bir şey olmuyor alıştım - nispeten yani. o ilk seferde epeyi bir sürüklenmiştim, sadece bina içinde değil sokaklarda da.. hatta eğer doğru hatırlıyorsam tanıdığım birini bir yerde başkalarıyla bir konuda kouşurken de görmüş olabilirim... ama kulaklarımda çınlayan ses ve uçma tecrübem ne kadar gerçekçi olsa da, gördüklerim daha ziyade rüya kıvamındaydı sanki.

daha sonraki seferlerde pek odamın veya apartmanın dışına çıkamadım Very Happy pek kontrollü olduğum da söylenemez hani, hiç yatağı gördüğümü/görebildiğimi de hatırlamıyorum.


bu tecrübemi sizinle paylaşmak istedim, çünkü:
1- bu yaşadığım astral seyahat değil de rüyaysa ne anlama geliyor çok merak ediyorum, belki siz bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz.
2- evet, böyle şeyler var hayatta. ben şahidim. daha fazlasına da şahidim.
3- bir gün NBA maçlarını astral seyahat ile izlemeyi başarırsanız, ki çok düşük bir ihtimal, emin olun bu işe hiç bulaşmayıp maça geleneksel yollardan gitmek için para biriktirseydim daha iyiydi walla diyecekseniz. eğer böyle demiyorsanız bu çok daha korkunç bir duruma delalet eder mazallah.
4- bu öğüdüme rağmen ille de ben astral seyahat yapacağım kafaya koydum ölürüm de vazgeçmem diyorsanız, size doğrudan astral seyahate çalışmak yerine lucid dreaming ile başlamanızı tavsiye ederim. lucid dreaming'i çözdüm bitirdim dedikten sonra astral seyahate girişin.
5- ben bunları ilgim olduğu için araştırdığımdan değil rastgele yaşadıklarımdan biliyorum. yani söylediklerim teori değil bilfiil pratik - teori kısmını benim tecrübelerim üzerine merakından eski erkek arkadaşım araştırmıştı, oradan biliyorum Very Happy
6- soğukkanlılık: evet, şart. gerçek hayatta soğukkanlı değilseniz hiç bulaşmayın. cidden.
ne kadar soğukkanlı olmak gerek diye sorarsanız, enaz benim kadar - ki ben bile tedirginlik hissediyorum, özellikle de ilkleri yaşarken.
ben ne kadar soğukkanlıyım? mesela 100 metrelik bir uçurumun kenarında vadinin fotoğraflarını çekerken, birden arkamdan beni iten kim olduğunu ve niyetini hiç bilmediğim bir densizden panik yapmadan ve kimse incinmeden kurtulma, hatta hemen sonrasında da fotoğraflara kaldığım yerden devam etme soğukkanlılığını gösterecek kadar... kışın ortasında fırtınalı bir denize kazak ve pantolonla dalıp, denizin dibini ve yüzünü aynı renk yapan dalgaların hem yüzeye çıkmamı engelleyip hem de beni kıyıdan sürüklediği bir anda kalan azıcık nefesimi en etkili bir şekilde nasıl kullanabileceğimi planlayabilecek ve planımı uygulayabilecek kadar.... çok bozuk, dar ve her gün can almasıyla ünlü bir yolda şoför aracı son sürat ecele sürerken -yol boyunca kıl payı atlatılan ölümcül kazalara ve yol kenarında henüz kaza yapmış araç ve tırlara rağmen- "amaan sanki tır çarpsa ben mi tutacağım" diyip vurup enseyi horul horul uyuyabilecek kadar soğukkanlı olmak lazım mesela... en az bu kadar soğukkanlı olmak lazım hem de.


son olarak, yazdıklarım ile ilgili bana söylemek istediğiniz bir şey olursa mail atarsanız sevinirim, foruma yapacağınız yorumları büyük ihtimalle okuyamayacağım.


en son not: parapsikoloji ile insanın başı göğe eriyor olsaydı benimki çoktan ermişti, hem de kendiliğinden :/ ya da belki ermiştir de benim haberim yok Razz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
okumadan geçme.. astral seyahat
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» okumadan geçme.. astral seyahat
» Astral Seyehat Nasıl Yapılır?

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
...DeLLâL-i Mazhar... :: PAYLAŞIMLAR :: Serbest Kürsü-
Buraya geçin: